Repetytorium Angielski Matura
6 kwietnia 2022

”Express Publishing, Matura Repetytorium z Języka Angielskiego”- poziom podstawowy, Evans Virginia , Dooley Jenny

”Repetyrorium Matura z Języka Angielskiego” Evansa Virginia, Dooley Jenny, pozwala na lepsze zrozumienie, zapoznanie się z językiem angielskim na poziomie podstawowym. Na końcu podręcznika jest załączona płyta CD, dzięki której uczeń szybciej, efektywniej przyswaja język i jest zdolny rozwiązać niektóre zadania z poszczególnych tematów. W podręczniku  zawarte są specjalne ćwiczenia w formie pisemnej czy ustnej, wymagane na egzaminie dojrzałości.

Podręcznik maturalny z języka angielskiego przeznaczony jest nie tylko dla młodzieży, przygotowującej się do egzaminu maturalnego, ale również jest przydatny dla osób, które chcą rozwijać język angielski w pracy, za granicą lub na wczasach. Jest cenny także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem obcym. Treści zadaniowe w repetytorium są bardzo dobrze wytłumaczone. Jest tam wiele przykładów rozwiązanych zadań, które są przydatne do samodzielnego rozwiązania pozostałych ćwiczeń.

Podręcznik szkolny jest bardzo pomocny również nauczycielom podczas przeprowadzania zajęć. Posiadają oni specjalne podręczniki dla nauczyciela, w której zawarte są wskazówki, klucze odpowiedzi  i przykładowe rozwiązania zadań otwartych z każdych lekcji. Jest to dobre źródło informacji i przydaje się do poszerzenia wiedzy.

Książki z języka angielskiego, wydawnictwa Express Publishing przygotowujące do matury są opracowane na wysokim poziomie przez ekspertów.  Popularność  wydawnictwa wynika przede wszystkim z przejrzystej, skutecznej techniki nauczania. Ćwiczenia skonstruowane są od najprostszych do coraz trudniejszych zadań. W książkach znajduje się dużo powtórek z poprzednich tematów oraz pojawia się pod koniec rozdziału nowe słownictwo do przestudiowania. Podręczniki z tego wydania cieszą się dużym zaufaniem nauczycieli i uczniów, którzy zadowoleni z efektów jakości pracy, chętnie sięgają po następne repetytoria.

Bardzo polecam zakup podręczników z tego wydawnictwa przyszłym maturzystom do usystematyzowanie wiedzy i osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego.