Produkty

 Sól drogowa

Sprzedajemy tylko i wyłącznie sól drogową najwyższej jakości, z gatunku „DS”. Każdy z produktów zawiera antyzbrylacz (techniczny żelazocyjanek potasu) w standardowej ilości około 40 g/t. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zwiększenia antyzbrylacza nawet do 150g/t.

Sól drogowa luzem

sol drogowa luz
Jest to nasz strategiczny produkt z racji tego, że jego cena jednostkowa jest najniższa. Sól nie jest dodatkowo pakowana co wyklucza dodatkowe koszty. Towar zawsze jest suchy i sypki.

Zastosowanie: zimowe utrzymanie dróg, posypywanie ręczne i mechaniczne placów, wytwarzanie solanki, przemysł chemiczny.

więcej

Sól w workach od 5 kg do 50 kg

worki
Posiadamy własną linię pakującą dzięki czemu mamy duże możliwości produkcyjne przy zachowaniu minimalnych kosztów. Worki foliowe wysokiej jakości o wadze: 5 kg, 10 kg, 25 kg oraz 50 kg.

Zastosowanie: sprzedaż detaliczna soli drogowej, sprzedaż hurtowa soli drogowej, posypywanie ręczne, małe solarki mechaniczne.

więcej

Sól w workach 1000 kg (Big-Bag)

Big-Bag
Duże worki tzw. Big-Bag o pojemności 1 tony. Łatwe w załadunku oraz rozładunku, dzięki czterem uchwytom. Wystarczy zwykły wózek widłowy do zdejmowania towaru. Zabezpieczone folią wewnętrzną.

Zastosowanie: przechowywanie w trudnych warunkach, sprzedaż hurtowa i detaliczna, posypywanie ręczne i mechaniczne.

więcej

 

- Chlorek wapnia

Chlorek wapnia ma szerokie zastosowanie. W okresie zimowy służy do utrzymania dróg, chodników i ciągów pieszych. Działa skutecznie w temperaturze do -30 stopni Celsjusza. Zamarza w niższych temperaturach niż sól drogowa a utrzymuje się nawet do 72 godzin. Jego największym atutem jest praktyczny brak szkodliwego oddziaływania na organizmy ludzkie a także rośliny. Nie pozostawia osadów na kostce brukowej czy obuwiu.
Oferowany przez nas chlorek wapnia jest najwyższej jakości, spełnia wszystkie normy. Towar wyprodukowany w Polsce.

więcej

chlorek wapnia

 

- Chlorek magnezu

Chlorek magnezu to bardzo szybki i skuteczny środek do walki z zimą. Działa w temperaturze do -50 stopni Celsjusza. Ma właściwości silnie higroskopijne. Podczas wchłania wody wydziela ciepło w ilości około 1960 kcal/kg. Zapobiega powstawaniu przełomów pośniegowych. Jest bezpieczny dla ludzi oraz roślin, dodatkowo użyźnia glebę. Ma wiele zastosowań w chemii. Jest wykorzystywany w przemyśle farmaceutyczno-medycznym.
Sprzedawany przez nas chlorek magnezu jest najwyższej jakości, spełnia wszystkie normy. Towar wyprodukowany w Polsce.

więcej

chlorek magnezu